Zhubnete minimálně 8 kg za měsíc nebo...
100% vrácení peněz - ZARUČENO

"Znovu se mám ráda!"

"Ztratila jsem naději, že bych někdy mohla být atraktivní. Po dvou měsících udělala Nidora s mým tělem zázraky! Nejlepší věc - můj manžel mi neustále skládá komplimenty, nebyl takový už řadu, řadu let! Je to báječné!"


Gábina Zelená
efekt po dvou měsících užívání

Dobrý den,

Jmenuji se Stephen Hill a výživou se zabývám 16 let. Mám privilegium a potěšení Vám představit v České republice úžasný, účinný přípravek pro přirozené snížení chuti k jídlu a zachování redukce váhy - NIDORA.

Některé z problémů, které souvisí s mojí prací, zahrnují pomalý metabolismu, progresivní tloustnutí, vznik celulitidy, obezitu, poruchy příjmu potravy a mnoho dalšího. Ve své praxi jsem se seznámil s více než 8 000 pacienty, z nichž někteří měli problémy nejen s váhou a výživou, ale také měli špatné zdraví, nízké sebevědomí a deprese – v důsledku sedavého zaměstnání a způsobu života, špatných stravovacích návyků a nedokonalého vzhledu.

Moje dlouhá zkušenost mě naučila, že abych donutil tělo použít tukové zásoby jako palivo a tak zhubnout, nesmíme hladovět. Pokud náš mozek zjistí, že naše tělo potřebuje další jídlo, vyšle signál ke zpomalení metabolismu. Takže i když nejíte téměř nic, hubnete pomalu - z 85% zhubnete vodu a ne tuk. Dalším důvodem pro nejsou diety dobrým způsobem hubnutí, je, že dlouhodobé hladovění spouští nekontrolovatelné návaly hladu, které vedou k přejídání a nabírání. Jde o dobře známý jojo efekt, který zažila téměř každá žena po přísné dietě.

Coby profesionál jsem zkoumal, testoval a analyzoval účinky různých druhů diet a produktů na hubnutí. Během 16 let praxe výživového poradce jsem objevil pouze jeden produkt, který umožňuje eliminaci tuku, celulitidy a chuti k jídlu – rychle a trvale. Je to Nidora.

Upřímně, lidé, kteří za mnou přišli, byli po jednom týdnu užívání, viditelně štíhlejší. Většina lidí po 2-3 týdnech užívání zhubnula zhruba 8 kilo. Pozoruhodné je, že nešlo jen o úbytek vody, jako v případě diet a tablet pro redukci váhy. Moji pacienti užívající produkt Nidora zhubnuli pouze tuk a tak vypadali mnohem lépe, pevněji a nebyli vyčerpaní. Říkali, že bez ohledu na to co jedli, se záměrně neomezovali v příjmu kalorií, jejich chuť k jídlu byla mnohem menší než předtím a zasytili se i s malými porcemi. Proto bylo jejich zhubnutí naprosto přirozené, bezpečné a trvalé. U tohoto hubnutí se nedostaví jojo efekt – díky tomu je Nidora jedinečným produktem.

  • Snížíte chuť k jídlu
  • Nikdy se znovu nepřejíte
  • Jezte cokoli chcete, aniž byste tloustli
  • Viditelně zhubněte, bez h ladu a cvičení
  • Spalujte kalorie 3x rychleji než předtím
  • Buďte pyšní na své štíhlejší tělo
  • Získejte novou, neotřesitelnou sebedůvěru
  • Posilte své zdraví
  • Zapomeňte na hlad, přejídání a pocity viny
  • Jezte s potěšením, aniž byste se neustále omezovali

Systém, o kterém píši, funguje ve dvou hlavních oblastech:

PŘIROZENĚ SNÍŽÍ CHUŤ K JÍDLU A VELIKOST VAŠEHO ŽALUDKU, AŽ ČTYŘNÁSOBNĚ

Studie ukazují, že v 98% případů vede mučení těla a mysli hladem a cvičením k nekontrolovanému přejídání. To je stav, kdy zajídáte veškerou deprivaci, a nic na světě Vás nezastaví. Nidora je navržena tak, aby blokovala impulzivní přejídání, k němuž dochází při nevyváženosti enzymů a hormonů v mozku.

Jamile postříkáte jídlo přípravkem Nidora, okamžitě, za 2-3 minuty, se začnete cítit sytí, aniž byste snědli byť malou část toho, co jíte obvykle. Tento pocit trvá několik hodin a budete se cítit sytí a nebudete myslet na jídlo. Při použití přípravku Nidora stačí týden k odstranění dvou příčin obezit – zvětšeného žaludku a nevyváženosti v těle, která způsobí, že mozek vyžaduje další jídlo.

Během několika dnů se vyvážení enzymů znovu vyrovná, potom se touha po jídle progresivně sníží a velikost žaludku se znovu zmenší. Tak se výrazně omezí příjem kalorií, naprosto zdravě a přirozeně, protože tělo "věří", že má dostatek kalorií a může přejít z režimu "hromadění" do režimu "spalování". Jde o inovativní mechanismus, díky němuž je Nidora extrémně účinný produkt pro kvalitní a trvale udržitelné hubnutí.

STIMULUJE SPLAOVÁNÍ TUKU < NE ÚBYTEK VODY Z TĚLA

Nidora je kombinací přírodních látek, jejichž vliv na hubnutí byl dosud přehlížen. 99% přípravků na hubnutí tvoří nebezpečné chemické látky, které agresivně dehydratují tělo, navozují falešný pocit zhubnutí. Ve skutečnosti – jediné co udělají, je že odvedou vodu z těla, takže tělo zhubne a sníží svůj objem.

To je ideální podmínkou pro jojo efekt, k němuž dochází u většiny žen užívajících léky nebo drastické diety – tělo začne zuřit a přepne se do režimu "přežití". Když je tělo v takovém režimu (který je vyvolaný častými změnami hladovění a přejídání), nemůže hubnout tuk, ani když sníte jablko denně. Tak se tuk v těle "zamkne". Díky neobvykle kombinovaným ingrediencím obnoví přípravek Nidora vyváženost v těle, znovu ho přepne do režimu spalování tuku a odstraňování toxinů.

Víte, jaký je důvod, proč tělo mění snězené jídlo na tukové zásoby? Nedostatek enzymů, které tělo dokáže produkovat a tak kompenzovat nadměrný kalorický příjem. Ale to není případ přípravku Nidora, který vám neumožní znovu ztloustnout, ať sníte cokoliv.

Produkt, který doporučuji všem svým klientům s obezitou a těm, kteří se nadměrně přejídají je NIDORA. Účinnost tohoto přípravku je neuvěřitelná, moji klienti se mi pyšní váhovými úbytky, jichž dosáhli snadněji a rychleji. Vzhledem k tomu, že doporučuji přípravek Nidora, můj diář je plný a klientela se mi ztrojnásobila – lidé chtějí dosáhnout změny, kterou viděli u svých přátel a rodin!.

JE TO SNADNÉ!

Nepotřebujete výživového poradce ani posilovnu. Jediné co musíte udělat, je mít přípravek Nidora neustále sebou a postříkat jím jídlo, které chcete sníst. Nemusíte počítat kalorie a zakazovat si lahodná jídla, která milujete. Jednoduše postříkejte a užijte si chuť. Během chvilky pocítíte, že už nemáte hlad a nemusíte dál jíst. Tak si vychutnáte svá jídla, zhubnete – bezpečně a spokojeně.

JE TO BEZPEČNÉ!

Složení přípravku Nidora bylo důkladně klinicky studováno a splňuje všechny bezpečnostní normy. Proto se produkt stal rychle oblíbeným mezi celebritami, herečkami a běžnými ženami. Kromě toho, Nidora má fantastické hodnocení i mezi lékaři a výživovými poradci.

OKAMŽITÝ ÚČINEK!

I den stačí, aby se snížila velikost zvětšeného žaludku. I během dne pocítíte účinek spalování – bříško není nafouknuté, svaly se zvýrazní, chuť k jídlu je výrazně nižší.

Objevila jsem způsob, jak už nikdy nebudu vážit tolik, jako dřív!

Je to něco velmi zajímavého! Vždycky jsem po ukončení diety znovu ztloustla. Vyzkoušela jsem Nidora a po dvou měsících si zachováváme štíhlejší tělo, i když si nic neodpírám a vedu sedavý způsob života! Je to báječné – doslova jsem zapomněla, jaké to je být tlustá!

Ema Formánková, 29
efekt po 3 měsících užívání


Nezapomeňte, že Nidora, stejně jako jiné a často dražší prostředky, nefunguje u každého. Malé procento lidí má velmi neobvyklé poruchy příjmu potravy a metabolické abnormality a tento způsob se jim nedoporučuje.

Jak objednat přípravek na hubnutí Nidora za nižší cenu?

Nidora je potravinový doplněk té nejvyšší kvality. Jeho vývoj je výsledkem let vědeckého a laboratorního výzkumu, stejně jako těch nejlepších řešení v oblasti výživy. Kromě toho je Nidora produkt s prokázaným vynikajícím výkonem. Proto nemůže být levný.

Nicméně, výrobci se rozhodli, že zákazníkům nabídnou při první návštěvě nabídnou slevu. Rozhodněte se teď a získejte slevu 37%.

S touto JEDNORÁZOVOU slevou se cena balení Nidora sníží z 2920.00 Kč na 1460.00 Kč
Později bude cena vyšší.

Dostanete DOPRAVU ZDARMA

Vyplňte pole formuláře ve spodní části stránky. Nidora Vám bude doručena během 2-3 dnů. Potom ji můžete vyzkoušet. Nebudete-li 100% spokojeni, jednoduše zašlete prázdný obal na uvedenou adresu a my Vám zašleme peníze zpět – bez otázek.

Ve skutečnosti jsem osobně přesvědčen, že budete víc než potěšeni. Upřímně, očekávám, že budete nadšeni. Myslím, že se díky tomu zbavíte přebytečné váhy a snížíte obvod pasu a boků snadněji než si myslíte.

Hodně štěstí,
Stephen Hill

Systém pro zdravé hubnutí Nidora Vás zavede ke kýženému cíli – štíhlejšímu tělu beze stop celulitidy – bez nemožných diet, bez haldu, bez zbytečného cvičení, bez jojo efektu.

Objednejte dnes a uspořte 1460.00 Kč! Doprava je zcela zdarma a samozřejmě, že získáte záruku spokojenosti. Zítra tato propagační akce skončí.